2000 yılında istanbulda kurulan ve sektörde 12 yıldır faliyet veren ecdaroğlu çelik kapı kaliteli güvenli sağlam ve sizlerin zevk ve isteklerinize göre kaliteli ve güvenilir çelik kapılar üretmekteyiz.

2011 yılında faliyetimize genel merkez izmir olmak üzere türkiyenin bütün il ve ilçelerinde çelik kapı hizmeti vermekteyiz.her bütçeye ve zevke göre ecdaroğlu çelik kapı olarak üretim yapmaktayız.

Piyasada bulunan firmalardan farklı olduğumuzu idda ediyoruz..nedenine gelince çelik kapı üretimlerimizi müşterilerimiz arzu ettiği taktirde imalat halindeyken görme imkanı sunuyoruz.

Ecdaroğlu çelik kapı olarak kalitemizden ve verdiğimiz sözlerden firmamızın kurulmuş olduğu tarihten bugüne kadar hiç bir şekilde taviz vermedik.çelik kapılarımızı ölçü alıp özel üretim şekilinde üretmekteyiz..diğer firmalar gibi hazır kapıları getirip duvara uydurma yapmaya çalısmıyoruz..duvara uydurma yapılmaya çalışılan çelik kapılarda duvar patlamaları kırılma dökülme gibi bir çok şeyle karşı karşıya kalırsınız.

Ecdaroğlu çelik kapı olarak bu montaj şekline karsıyız..çünki ölçü alınmadan duvara uydurma yapılan çelik kapılar pek sağlık olmaz.aynı zamanda estetik görüntüyüde bozar..çelik kapı ölçü almaktan başlayıp montaj yapılmasıda dahil olmak üzere çok ciddi bir iştir.

Ecdaroğlu çelik kapı olarak siz müşterilerimize kalite, estetik ,sağlam ve güvenilir çelik kapılar üretmekteyiz.ecdaroğlu çelik kapı olarak diyoruzki piyasada bulunan her çelik kapı çelik kapı değildir..ecdaroğlu çelik kapıya uğramadan çelik kapı almayınız..paranızı sokağa atmayın diyoruz. Ecdaroğlu çelik kapı güvenli, huzurlu, sağlıklı, mutlu günler diler.

SHOWROOM

Bahçelievler Mah. Gün Sazak Bulvarı
No:26/K Karşıyaka/İzmir

BİZİ TAKİP EDİN